Oferta

Nauka pływania

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych w różnym stopniu zaawansowania, lekcje indywidualne prowadzone są codziennie od 6 - 22, grupowe od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych i w soboty rano; nauka od podstaw, doskonalenie techniki.

Pływanie dla zaawansowanych

Intensywne zajęcia dla dzieci i młodzieży, których celem jest poprawa techniki, kondycji i wytrzymałości, we wtorki i czwartki popołudniu oraz w środy, piątki i soboty.

Aqua Aerobik

Grupowe zajęcia w wodzie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku o charakterze wytrzymałościowym przy wykorzystaniu "odciążających" właściwości wody. Wspaniała oferta dla osób pragnących zmniejszyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie oraz zlikwidować cellulitis, a także dla osób które chcą zachować smukłą sylwetkę, zgrabne i jędrne ciało. Zapraszamy w poniedziałki i środy o godzinie 20:00, a w soboty o godzinie 11:00!

Rehabilitacja

Prowadzona głównie w wodzie, przez dyplomowanych rehabilitantów. Zajęcia dla osób niepełnosprawnych, z przewlekłymi schorzeniami wymagającymi rehabilitacji. Rehabilitacja płatna wg. cennika ICSiR. Basen jest przystosowany dla klientów z ograniczoną lokomocją: wc, wózek kąpielowy, podnośnik do opuszczenia do wody.

sauna Józefów

HALA SPORTOWA

Więcej informacji
plac zabaw Józefów

Miejskie tereny sportowo rekreacyjne

Więcej informacji
miejskie tereny sportowo rekreacyjne Józefów

UKS VICTORIA JÓZEFÓW

Więcej informacji

 

street workout park Józefów

Ostatnie badania wody były wykonane dnia: 20 czerwca 2022r.

- basen sportowy
- basen rekreacyjny
- jacuzzi

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt:
    6.00 am - 22.00 pm
  • Sb:
    6.00 am - 22.00 pm
  • Ndz:
    6.00 am - 22.00 pm

Subskrybcja

Odwiedziło nas

1052585
zjeżdżalnia Józefów pływalnia Józefów nauka pływania Józefów aqua aerobik Józefów hala sportowa Józefów sauna Józefów

miejskie tereny sportowo rekreacyjne Józefów

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.